flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Основні показники діяльності за 2013 рік

Сформовано та затверджено штатні розписи судів станом на 1 січня 2014 року.
Штатна чисельність працівників судів станом становить 737 одиниць, із них: 136 суддів, державних службовців – 504 (в т.ч. помічників суддів та секретарів судових засідань по 136 одиниці відповідно), службовців – 39, робітників – 58.
Станом на звітну дату фактична наявність 771 одиниць, із них: суддів – 131 (5 в декретних відпустках), державних службовців – 541 (67 в декретних відпустках), службовців – 43 (4 в декретних відпустках), робітників 56 (1 в декретній відпустці).
Протягом звітного періоду призначено на посаду вперше 4 судді, 11 суддів обрано безстроково, 1 суддя переведений та 1 суддя звільнений у відставку.
Заміщення вакантних посад державних службовців місцевих судів і територіального управління проводиться у відповідності до вимог Закону України «Про державну службу» та Положення про конкурсний відбір.
Значна увага приділяється трудовій і виконавчій дисципліні шляхом забезпечення безумовного дотримання чинного законодавства, Правил внутрішнього трудового розпорядку та посадових інструкцій.
У звітному періоді вивчалися кадрові питання апарату Варвинського районного суду. За результатами вивчення складено відповідну довідку та направлено в суд для усунення виявлених недоліків.
Підвищення кваліфікації суддів і державних службовців організовується шляхом направлення їх на навчання та проведення відповідних семінарів.
Протягом звітного періоду пройшли навчання щодо підвищення кваліфікації в Національної школи суддів України 70 суддів та 69 працівників апаратів судів Чернігівської області.
Територіальним управлінням було направлено на навчання 4 судді та 5 працівників апарату суду щодо підвищення кваліфікації з курсу «Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму» на базі Київського відділення ДНЗПО «Навчально-методичний центр ДКФМУ» (Державний комітет фінансового моніторингу України).
Метою проведення навчання є підвищення кваліфікації фахівців з питань фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.
Постійно забезпечується проходження практики студентами вищих навчальних закладів в місцевих судах Чернігівської області. Так, на виконання договорів, укладених між Державною судовою адміністрацією України та Вищими навчальними закладами організовано практику 59 студентів з вищих навчальних закладів в місцевих судах Чернігівської області.
У телефонному режимі, електронною поштою, факсимільним зв’язком судам надаються консультації та методичні роз’яснення з кадрових питань.